Dhomë për dy

2
1 krevat dopio/ 2 krevatë tek
Deposit required 50%
  • Dush
  • Frigorifer
  • Kondicioner
  • Tharëse flokësh
  • TV

Mëngjesi nuk përfshihet.

Restoranti ynë ofron ushqimet tradicionale të vendit dhe pjata europiane, në drekë dhe darkë cdo ditë.

Mëngjesi kontinental shërbehet nga ora 8:00 deri ne 10:00.

Detajet e dhomës

  • Persona: 2
  • Madhësia e krevateve: 1 krevat dopio/ 2 krevatë tek
  • Tipi i dhomës

Room conditions

  • Anullim rezervimi 72 orë para
40.00€ / Nata
Deposit required: 50%

Dhoma & apartamente të tjera

Dhomë ku nuk lejohet duhani, e pajisur me ajër të kondicionuar, Wifi, cajnik,...
2
1 krevat dopio/ 2 krevatë tek
Dhomë perfekte familjare me aneks të përfshirë, e përshtatme deri në 4 person...
4
1 krevat dopio/2 krevatë marinarë
2 dhoma të lidhura me kapacitet deri në 7 persona. Shtrat foshnje falas. Ba...
7
1 krevat dopio/2 krevatë marinarë + 1 divan
Dhomë perfekte familjare me aneks të përfshirë, e përshtatme deri në 4 person...
4
1 krevat dopio/2 krevatë marinarë