Apartament 1+1

Apartament 1+1

4
 • Ballkon
 • Dollap
 • Dush
 • Frigorifer
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Pastrim
 • Tharëse flokësh

Detajet e dhomës

 • Mysafirët: 4
 • Madhësia e krevateve: 1 king + 2 kolltuk
 • Tipi i dhomës
60.00€ / Nata

Dhoma & apartamente të tjera

Dhomë e përshtatshme për çift. Mund të akomodohen deri në 4 persona.
1 dyshek king
Dhomë e përshtatshme për çift. Mund të akomodohen deri në 4 persona.
4
1 dyshek king
Dhomë e madhe e përshtatshme për 4 persona. Recepsion dhe mëngjes të përfshirë.
3
1 dyshek king + krevat shtesë sipas kërkesës
Dhomë e përshtatshme për çift. Mund të akomodohen deri në 4 persona.
1 dyshek king
Dhomë e përshtatshme për çift. Mund të akomodohen deri në 4 persona.
4
1 dyshek king
Dhomë e madhe e përshtatshme për 4 persona. Recepsion dhe mëngjes të përfshirë.
1 dyshek king + krevat shtesë sipas kërkesës