Çfarë ju ofrojmë?

APARTAMENTE & STUDIO

Dhoma hoteli apo dhe apartamente, në Hotel Restorant Prishtina do të gjeni atë cfarë kërkoni.

RESTORANT

Kuzhinë tradicionale shqiptare dhe kontinentale. Ejani provoni restorantin tonë dhe shumëllojshmëritë e ushqimeve!

70M LARG PLAZHIT

Shijoni karakteristikat e hotelit tonë shoqëruar me afërsinë e tij nga plazhi i Sarandës, më pak se 70m larg.

Studio & apartamente

Apartament (jo studio) me 2 dhoma dhe një kuzhinë. E përshtatshme për familja...
7
Apartament 1+1 me kuzhinë e përshtatshme për familjarë dhe çift. Mund të akom...
1 king + 2 kolltuk
Apartament (jo studio) me 2 dhoma dhe një kuzhinë. E përshtatshme për familja...
7
1 dyshek king + 2 teke + kolltuk
Dhomë e përshtatshme për çift. Mund të akomodohen deri në 4 persona.
4
Dhomë e përshtatshme për çift. Mund të akomodohen deri në 4 persona.
1 dyshek king
Dhomë e madhe e përshtatshme për 4 persona. Recepsion dhe mëngjes të përfshirë.
3
1 dyshek king + krevat shtesë sipas kërkesës

Galeria

Përshtypjet e klientëve

fokus të vëndeve që të duhen.

Qëndra e qytetit
2 MINUTA LARG
Plazhi
1 MINUTË LARG
Muzeumi
12 MINUTA LARG

REZERVO TANI & KURSE

Nëse rezervon që në Maj, mund të kursesh deri në 15% nga çmimet e sezonit të verës duke përfituar të njëjta kushte si në sezon.